ReCaffé Regina 100 ks

Káva Regina - 100% Arabica pochádzajúca z Južnej Ameriky a Strednej Afriky. Kávové bôby sú sušené prírodne na priamom slnku, čím dosahujú najvyššiu  úroveň mäkkosti, jemnosti a hladkosti. Chuť je mierne kyslá, s vyváženou chuťou vďaka citlivému praženiu.

43,00 €
35,83 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Doprava zadarmo nad 100 €
Osobný odber

Spoločnosť ReCaffè je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť založená bratmi Walterom a Titianom Rotter Bertonovcami pri Udine, ktorá úspešne pôsobí v oblasti kávového biznisu už od roku 2005. Filozofiou firmy ReCaffè je kombinovať precízne remeselné spracovanie, zabezpečenie vysokej kvality výrobkov a obalovej techniky, s ohľadom na životné prostredie 

"Náš konečný cieľ je distribuovať naše exkluzívne kávové zmesi  v biologicky odbúrateľných kapsuliach. 
Pre výrobu našich kapsúl používame kávy Arabica, ktoré vynikajú svojou vyváženou vôňou a mierne kyslou chuťou, spolu s vyberanými odrodami kávy Robusta, ktoré dodávajú našim zmesiam viac krémovej chuti a typickej kávovej horkosti.

Naša káva je výsledkom našich skúseností a spolupráce odborníkov pracujúcich v tejto oblasti viac ako tridsať rokov. Spočíva v dlhom a starostlivom vyhľadaní najmodernejšej  technológie v kombinácii so starostlivo vybranou a vysoko kvalitnou dodávanou surovinou." - ReCaffé

Najdôležitejším medzníkom vo firme ReCaffè je zavedenie výroby kávy 100% BIO Arabica najvyššieho štandardu balenej v biologicky odbúrateľných kapsuliach, samozrejme s certifikátom kvality. Týmto krokom dokážu ponúknuť najširší a kompletný rad produktov zameraných na uspokojenie všetkých požiadaviek  a očakávaní  zákazníkov.

Spoločnosť ReCaffé Vám prináša päť kávových zmesí:
Káva Regina -  100% Arabica pochádzajúca z Južnej Ameriky a Strednej Afriky. Kávové bôby sú sušené prírodne na priamom slnku, čím dosahujú najvyššiu  úroveň mäkkosti, jemnosti a hladkosti. Chuť je mierne kyslá, s vyváženou chuťou vďaka citlivému praženiu.
Káva Principe Rosso
Káva Principe Oro
Káva Principe CremaRoma
Káva RealBio