Kategórie

EXKLUZÍVNA PONUKA

Kávovar už za cenu

pre každého

Vyplňte Váš e-mail a my Vám garantujeme cenu iba symbolické 1€ za kávovar OLICAFE

Zakúpením kávovaru OLICAFE automaticky získavate aj OLIKARTU s kreditom 60€ na nákup kávy a nápojov.

Na Vami zadaný e-mail Vám pošleme jedinečnú ponuku na nákup kávovaru OLICAFE iba za 1€

 

O nás

Sme spoločnosť, ktorá Vám prináša na trh jedinečný spôsob pitia kávy a s úplne jedinečným spôsobom servisu.
Naše kávovary sú dlhodobo testované v laboratóriu, preto ich kvalita je zaručene bezkonkurenčná. Záručný aj pozáručný servis je u nás zabezpečený tak, že v prípade poruchy Vám po dobu opravy zdarma zapožičiame náhradný prístroj , aby ste ani na chvíľu neboli ochudobnení o každodenný pôžitok z vychutnania si svojej kávy.
Kapsule sú dodávané špičkovým dodávateľom z Talianska. Základom pre jedinečné espresso je min. 7g kvalitnej kávy a 15 Bar tlak pretekajúcej vody.
Naše kávovary vyvinú až 19 Bar tlak a množstvo kávy v jednotlivej kapsuli je 8 gramov. To Vám zaručí, že si z jednej kapsuli urobíte nie iba picollo kávu, ale aj kvalitné lungo. Konkurenčné kapsule obsahujú spravidla 6 gramov kávy, čo prirodzene nemôže stačiť na to, aby aj väčšia káva bola dostatočne silá, aromatická a prirodzene aj chutná.
O dodávku kapsulí sa nemusíte starať. Naše kapsule nenájdete v bežnej v obchodnej sieti, zato však každý náš zákazník má prideleného svojho konkrétneho človeka v zákazníckom centre, ktorý osobne dohliada na spokojnosť svojich zákazníkov. Naša starostlivosť o Vás nekončí predajom kávovaru, naopak, vtedy práve začína. Naši pracovníci budú s Vami v pravidelnom kontakte mailom, alebo telefonicky a budú sa informovať, či ešte máte kapsule, či Vám chutí tá či oná príchuť, či nepotrebujete objednať ďalšie, či nemáte technické problémy s prístrojom a pod. Preto sa už po nákupe nášho kávovaru nemusíte viac o nič starať, všetky starosti za Vás prevezme náš školený personál.
Vy sa len pokojne usaďte a vychutnajte si svoju každodennú šálku kávy.