Kategórie

EXKLUZÍVNA PONUKA

Kávovar už za cenu

pre každého

Vyplňte Váš e-mail a my Vám garantujeme cenu iba symbolické 1€ za kávovar OLICAFE

Zakúpením kávovaru OLICAFE automaticky získavate aj OLIKARTU s kreditom 60€ na nákup kávy a nápojov.

Na Vami zadaný e-mail Vám pošleme jedinečnú ponuku na nákup kávovaru OLICAFE iba za 1€

     
 

Máte už doma kávovar OLICAFE?


Staňte sa propagátorom značky OLICAFE vo svojom okolí a my Vás za to odmeníme.

  • Za každého zákazníka, ktorý si zakúpi ktorýkoľvek náš kávovar na Vaše odporučenie Vám pošleme 30 kávových kapsulí podľa vlastného výberu zadarmo.
  • Pošlite nám mailom Vašu referenciu, Váš pohľad na nás, Vašu skúsenosť a odporučenie a my Vám pošleme 10 kávových kapsulí podľa vlastného výberu.
  • Máte vlastné webové stránky? Umiestnite náš reklamný banner na Vašu stránku a my Vám za každého zákazníka privedeného prostredníctvom Vašej stránky pošleme 30 kávových kapsulí podľa vlastného výberu. Pre informácie ohľadom nášho affiliate programu kontaktujte prosím filo@olicafe.skNajčastejšie otázky. FAQ Frequently asked questions.

1. Ako môžem získať kávovar OLICAFE za 1€?

Kávovar OLICAFE za 1€ si môžete kúpiť iba prostredníctvom internetovej stránky www.olicafe.sk . Po zadaní Vášho e mailu Vám príde exkluzívna ponuka na kávovar OLICAFE za 1€

2. Bude kávovar môj, alebo je to len nejaká forma nájomného?

Kávovar sa zakúpením stáva Vaším majetkom bez akýchkoľvek obmedzení.

3. Prečo stojí u Vás kávovar iba 1€? Sú Vaše kávovary vôbec kvalitné?

Nie všetky modely stoja iba 1€, ale všetky sa dajú získať za mimoriadne atraktívnu cenu. Dotačná politika firmy OLICAFE je založená na princípe podobne, ako napr. mobilné telefóny s tým rozdielom, že u nás sa nevzťahujú na Vás žiadne zmluvné záväzky o pravidelnom nákupe kapsulí a pod. Ak chceme, aby ste si obľúbili naše kávy a nápoje, musíme a chceme Vám dať kávovar za symbolickú cenu. Táto dotovaná cena samozrejme nekorešponduje so skutočnou cenou za prístroj a už vôbec nie je odrazom nízkej kvality. Naše kávovary sú mimoriadne kvalitné, testované a používané na náročnom talianskom trhu.

4. Aká je záruka na kávovar OLICAFE?

Na všetky kávovary OLICAFE sa vzťahuje štandardná záruka 24 mesiacov. Navyše všetky kávovary značky OLICAFE si máte možnosť bezplatne vyskúšať po dobu až 1 mesiaca, resp. platí garancia vrátenia kúpnej ceny bez udania dôvodu do 1 mesiaca od kúpy. Pre detailné informácie sledujte našu stránku www.olicafe.sk

5. Môžem Váš kávovar používať aj v kancelárii? Dokáže urobiť 20 káv za deň?

Naše kávovary sú testované v prevádzkových podmienkach v objeme 200 cyklov denne. Preto bez obáv môžete používať Váš kávovar aj v kancelárii, cukrárni, reštaurácii, klube a pod. Kávovary dokážu urobiť viac ako 200 káv denne bez technických problémov.

6. Aký tlak majú kávovary OLICAFE?

Kávovary OLICAFE používajú tlakové čerpadlá od prestížnej talianskej firmy ULKA a vyvíjajú tlak až 19 BAR. Ideálny na prípravu pravého talianskeho espressa.

7. Aké druhy kávy ponúkate?

Momentálne máme až 4 dodávateľov z Talianska od Sicílie až po sever. 4 pražiarne s viac ako 20 ročnými skúsenosťami nám dodávajú až 14 druhov kávových zmesí. Dodávateľov sme vyberali na základe ich dlhoročných skúseností, renomé a schopností namiešať tie najvyváženejšie kávové zmesi arabiky a robusty najkvalitnejších odrôd. Naši dodávatelia používajú kávy výhradne prémiovej kvality z oblastí Južnej a Strednej Ameriky, Afriky, Indie, Indonézie a Malajzie.

8. Pasujú do kávovaru OLICAFE všetky kapsule na trhu?

Nie, do kávovarov OLICAFE nemôžete dať kapsule konkurenčných značiek. Buď by vôbec nefungovali, alebo by sa tam rozmerovo nehodili, alebo by mohli poškodiť vnútorný mechanizmus, čím by ste stratili na prístroj záruku.

9. Kde si možno kúpiť kapsule OLICAFE?

O každého nášho zákazníka sa staráme ako v bavlnke. Po zakúpení kávovaru sa viac nemusíte starať o to, či máte a kde zoženiete kapsule. O každého zákazníka sa stará náš profesionálny team v call centre, ktorý vedie presnú evidenciu o Vašich nákupoch a spotrebe kapsulí a sami Vám budú robiť návrh objednávky buď telefonicky, alebo prostredníctvom newslettera zaslaného e mailom. Vy len potvrdíte Vašu objednávku a Vaše kapsule Vám dodá naša partnerská kuriérska služba. Dopravné náklady pri nákupe kapsulí nikdy neplatíte, doprava až ku Vám domov je vždy úplne ZADARMO.

10. Je nutná špeciálna údržba kávovarov OLICAFE ?

Špeciálna údržba nie je nutná, avšak mnohí ľudia zanedbávajú aj elementárnu údržbu kávovaru. Treba si uvedomiť, že kávovar pracuje podobne, ako varná kanvica, preto usádzanie vodného kameňa je prirodzeným javom. Preto aj kávovar si zasluhuje občasnú pozornosť. Odvápnenie sa robí veľmi jednoducho. Nádoba na vodu sa naplní špeciálnym roztokom určeným na odvápnenie kávovarov a spustí sa prevádzka bez použitia kapsule. Pravidelným preplachovaním sa odstránia aj kávové usadeniny. Žiadnu ďalšiu údržbu si prístroj nevyžaduje. Samozrejmosťou je udržovanie vonkajších častí, najmä odkvapkávaciu nádobu v hygienickej čistote.

11. Aké je najmenšie balenie kapsúl?

Najmenšie balenie kapsulí je 50 ks, ale s ohľadom na cenu je najekonomickejšie vždy 100 ks balenie. Je treba brať do úvahy aj fakt, že doprava v rámci celej SR je zdarma, preto je 100ks balenie vždy cenovo výhodnejšie. Pri špeciálnych akciách je možno ešte ušetriť ďalšie peniaze prostredníctvom OLIKARTY.

12. Máte kamennú predajňu?

Momentálne nie. Ale fyzicky je možné vidieť naše kávovary na rôznych výstavách, napr: Danubius Gastro Bratislava, Nábytok a bývanie Nitra, CONECO Bratislava, Gardénia Nitra, Flóra Bratislava, Agrokomplex Nitra, MODDOM Bratislava a niektoré ďalšie regionálne výstavy.