Kategórie

EXKLUZÍVNA PONUKA

Kávovar už za cenu

pre každého

Vyplňte Váš e-mail a my Vám garantujeme cenu iba symbolické 1€ za kávovar OLICAFE

Zakúpením kávovaru OLICAFE automaticky získavate aj OLIKARTU s kreditom 60€ na nákup kávy a nápojov.

Na Vami zadaný e-mail Vám pošleme jedinečnú ponuku na nákup kávovaru OLICAFE iba za 1€Vynikajúco!        Skvele!        Gratulujeme Vám!Srdečne Vám ďakujeme za Vašu registráciu a návštevu našej stránky www.olicafe.sk

Nemusíte mať obavy, nebudeme Vašu e mailovú adresu bombardovať spamom, nechceme, aby ste nás mali plné zuby hneď na začiatku. Ani my v našej firme to nemáme radi, preto je len na Vašom rozhodnutí, či sa z našich newsletterov odhlásite, alebo zostanete. Môžete tak urobiť kedykoľvek a slobodne.

Chceme však s Vami zostať v kontakte, pretože si vážime každého návštevníka, teda aj Vás, ktorý ste prejavili záujem o naše výrobky a služby a pretože veríme, že sa možno raz odhodláte vyskúšať našu ponuku.

Veríme, že je to Váš prvý, dôležitý a úspešný krok k tomu, aby ste si aj Vy mohli užiť v pohodlí u Vás doma, alebo v kancelárii dúšok vynikajúceho talianskeho kafe.

Akú kávu pijete práve teraz? Ak ešte stále pijete instantnú kávu, poďte, napravíme Vám chuť!!!

Ak sa Vám u nás páči, budeme radi , ak si nás „lajknete“ aj na Facebooku.

Nájdite si 3 minuty čas a pozrite si naše video.


Ak ste milovníkom dobrej kávy, je potrebné, aby ste vedeli, že do absolútnej dokonalosti to dotiahli Taliani. Preto ani my neskúšame žiadny experiment a rozhodli sme sa tú povestnú kvalitu priniesť aj k Vám. 5 modelových radov kávovarov, ktoré sa vyznačujú tou najjednoduchšou obsluhou, akú si viete predstaviť dokážu u Vás doma vyčariť pravé talianske espresso v zlomku okamžiku iba stlačením jediného tlačítka. Pozrite sa, aké je to jednoduché:Väčšina zákazníkov, s ktorými sa stretávame má najskôr rôzne obavy a predsudky. Niektorí sa boja, že táto káva je príliš drahá, niektorí, že je nekvalitná, niektorí, že im nemôže chutiť, a podobne. Vaše chuťové poháriky presvedčíme veľmi jednoducho. Stiahnite si náš kupón na ochutnávku zdarma a navštívte náš predajný stánok v Nitre v obchodnom centre Max a vymeňte ho za kávu. Náš ochotný a školený personál Vám pripraví espresso, aby ste sa sami mohli presvedčiť, že robíme iba vynikajúcu kvalitu. Že nemáte cestu do Nitry? Nevadí. Sledujte Vaše e maily, kde Vás budeme včas informovať, kde a kedy budeme vystavovať na niektorej z výstav, kde rovnako môžete prísť na kávu zadarmo. Stiahnite si toľko kupónov, koľko len budete chcieť a vypite u nás toľko kávy, koľko sa do Vás zmestí úplne zadarmo. Čo vy na to?

Dôležité!!! Neponúkame iba kávu. Máme v ponuke aj mokačíno, čokoládu, jačmennú kávu, zelený čaj...celkom 20 druhov nápojov, takže s našim kávovarom si doma zriadite nie len kaviareň, ale aj čokoládovňu a čajovňu.

Naše kávovary, ako aj káva, ktorú ponúkame, spájajú všetky výhody profesionálnych kávovarov zmenšené do podoby použiteľnej v domácnosti, alebo v kancelárii. Nemajte obavy, výsledná káva bude mať parametre zhodné s kávou, ktorú si bežne objednávate v kaviarni, avšak za neporovnateľne nižšiu cenu.

 

VY všetci si to zaslúžite!!!


Pýtate sa, ako si doma vytvoriť kaviareň „ALL inclusive“, a zároveň, aby Vám kávovar nezabral polovicu kuchynskej linky?

Neznášate to neustále čistenie kávových usadenín, vadí Vám hlučnosť veľkých kávovarov, máte pocit, že už zalievaný „turek“ či instantná „neska“ nie je to pravé orechové pre Váš žalúdok?

Máte firmu, kde je Vás v kancelárii niekoľko zamestnancov?

Alebo ste dospeli z názoru, že aj Vaším zákazníkom musíte dnes dať okrem milého úsmevu a dobrej služby aj niečo navyše? Čo tak šálku talianskeho espressa?

 

Áno, presne pre Vás všetkých je ideálnou voľbou kávovar OLICAFE.

 

Všetky naše kávovary sú nie len takmer absolútne nehlučné a nie len, že nezaberajú veľa miesta v kuchyni, nie len, že sú absolútne jednoducho ovládateľné, ba nie len, že si ich môžete kúpiť za smiešnu cenu, ktorá je iba zlomkom ich skutočnej hodnoty a predstavuje najlepší a zároveň najlacnejší spôsob nadobudnutia dobrého kávovaru na trhu, ale predovšetkým robí vynikajúce kafe!!!

Mysleli ste si , že doma sa dá pripraviť výborná káva iba z kávovaru s integrovaným mlynčekom a že iba tak si zabezpečíte absolútnu čerstvosť kávy? V niečom máte pravdu. Káva bude naozaj dobrá. Ale len v prípade, že použijete naozaj kvalitné kávové zrno, budete mať správne nastavený mlynček, vyčistený kávovar a minimálne 400€ na nákup prístroja. Samozrejme, tu cena iba začína. Dobré stroje stoja aj niekoľkonásobne viac, veď sa presvedčte v predajniach elektra, alebo v internetových obchodoch.

Naopak, pri našich kávovaroch urobíme za Vás kopec roboty my.

 
 • Kávu nemusíte vyberať, my používame len tie najkvalitnejšie zrná a odrody, vy si vyberte len tú, ktorá Vám chutí
 • Kávu nemusíte mlieť a nechať sa obťažovať hlukom – urobili sme to už za Vás
 • Kávovar nemusíte nastavovať na presné dávkovanie – my sme ju už pre Vás navážili presne na 8 gramov na jednu šálku. Presne tak, ako hovorí „Zákon o pití kávy“
 • Kávu nemusíte skladovať v suchu a chlade, ba nebodaj vo vákuu, aby Vám nevyprchala, alebo nesplesnivela, pokiaľ zrovna nevypijete 1 kg kávy na šupu. My sme Vám ju už zabalili, každú dávku osobitne do ochrannej atmosféry preto, aby Vám vydržala s nezmenenými kvalitatívnymi a chuťovými parametrami až 2 roky
 • Nároky na čistenie našich kávovarov sú z týchto dôvodov neporovnateľne nižšie, ako u tzv. veľkých kávovarov
 • Jediné, čo od Vás chceme, aby ste vložili kapsuľu do prístroja a stlačili jediný gombík.

 

Máte firmu, obchod, napríklad s plastovými oknami, alebo cestovnú kanceláriu, alebo masážny či kadernícky salón, robíte pedikúru či prenajímate solárium, alebo prevádzkujete posilňovňu? Skrátka, zdržia sa u Vás Vaši zákazníci viac ako 5 minút? Prečo by ste ich neponúkli napríklad kávou? Zákazník, ktorý sa u Vás chystá minúť 500€ za dovolenku, či plastové okná, alebo Vaše služby využíva pravidelne si predsa zaslúži Vašu pozornosť a prejav radosti, že nakupuje práve u Vás. Ak ku Vám domov príde návšteva, z ktorej máte radosť, tiež ich ponúknete kávou, či zákuskom. A z Vašich zákazníkov predsa máte radosť, či nie? Odlíšte sa od konkurencie práve tým, že Vašim zákazníkom ukážete, ako si ich vážite napríklad aj tým, že ich ponúknete kávou. Investícia, ktorá Vás nebude stáť ani toľko, čo jediný inzerát v miestnych novinách, alebo tlač letákov, či iný spôsob reklamy sa Vám mnohonásobne viac vráti v kladných referenciách od spokojných zákazníkov, ktorí sa k Vám budú vracať opakovane.

 

Dáva Vám to celé zmysel?

 

Prečo teda práve kávovar OLICAFE?

 

Možno práve uvažujete o tom, že by ste si aj doma chceli vychutnať dobrú kávu. A neviete si vybrať z ponuky na trhu. Máte teda niekoľko možností:

 
 • Rozhodnete sa pre veľký, kávovar s integrovaným mlynčekom. Dobrá voľba, ale príliš vysoká vstupná investícia. 400 – 2500€. Návratnosť takejto investície sa pohybuje od 5 do 10 rokov, možno aj viac, v závislosti, ako kvalitnú kávu budete používať a koľko jej spotrebujete.
 • Alebo sa rozhodnete pre relatívne lacný kávovar bez integrovaného mlynčeka. Hm, horší nápad. Kladie to vysoké nároky na uskladnenie mletej kávy, alebo si ju musíte mlieť ručne, alebo v ďalšom prístroji pred samotnou prípravou kávy, čo zasa kladie na Vás ďalšie nároky na peniaze, resp. čas strávený prípravou.
 • Rozmýšľate o tom, že zostanete pri tej Vašej instantnej „neske“, alebo si budete jednoducho ďalej zalievať „turka“. Tu sa však v prípade instantnej kávy už nebavíme o skutočnej kvalite, resp. v prípade turka by sme mohli hovoriť aj o zdravotných rizikách takto vylúhovanej kávy. Ale je to najlacnejšie riešenie a je to len Vaša voľba.

NO a je tu ešte riešenie OLICAFE “all inclusive“

10 dôvodov, prečo využiť ponuku OLICAFE “all inclusive“

 
 • Špičkové kávovary s talianskym dizajnom v rôznych modelových radách a rôznych farebných variantoch hodiacich sa do každej modernej, či rustikálnej kuchyne. Všetky modely nájdete tu.
 • Kávovary OLICAFE sú šetrné k priestoru, ktorého je v každej kuchyni málo.
 • Kávovary OLICAFE sú takmer nehlučné a „easy to use“ – veľmi jednoduché na obsluhu
 • Kávovary OLICAFE dokážu pripraviť nie len kávu, ale aj 20 druhov ďalších veľmi chutných nápojov.
 • Kávovary OLICAFE majú až 19 BAR tlakové čerpadlo, ktoré zabezpečí naozaj vynikajúce espresso.
 • Kávovary OLICAFE majú až 1,3L zásobník na vodu(model DIAMANT PROFESIONAL)
 • Kapsule dodávané firmou OLICAFE sú dovážané priamo z pražiarne v Taliansku, porcované na 8 gramov, čo je najviac na trhu, každá osobitne zabalená v ochrannej atmosfére pre zachovanie 100% čerstvosti po dobu 2 rokov
 • Kapsule Vám doručíme až do kuchyne vždy zdarma.
 • OLICAFE Vám dá 100% garanciu vrátenia peňazí až do 1 mesiaca od zakúpenia, a to aj na kapsule.
 • OLICAFE Vám ponúka bezplatnú ochutnávku na našom predajnom mieste a na výstavách.

 

Sme presvedčený, že pokiaľ ste sa dočítali až sem, VY ste ten správny človek, ktorý si zaslúži, aby mu náš kávovar robil spoločnosť a pomohol mu spríjemniť chvíle strávené s rodinou, priateľmi, známymi, či kolegami.

Vy ste ten správny podnikateľ, obchodník, ktorý si Váži svojho zákazníka natoľko, že je pre neho rovnako dôležitý ako súkromná návšteva a ponúkne ho naozaj špičkovou kávou.

Toť otázka: Mám si kúpiť kávovar za cenníkovú cenu, alebo mám využiť dotovanú ponuku?


Nebojte sa, nejde o žiadnu dotačnú politiku v zmysle telefónnych operátorov. Žiadna dvojročná viazanosť, žiadne sankcie, ani nič podobné. U nás môžete získať kávovar za symbolickú cenu kedykoľvek. Nemusíte čakať na žiadnu predajnú akciu, ako u konkurencie, jednoducho si kúpte našu kávu a k nej si vyberte kávovar podľa Vašich preferencií. Bez obáv. Všetko so 100% garanciou vrátenia peňazí do 30 dní.

Napríklad za model BRONZ zaplatíte pri nákupe 300 kapsulí iba symbolické 1€, pričom cenníková cena je 99€.Ušetríte až 98€ a celkovo zaplatíte za prístroj spolu s 300 kapsulami v podstate iba cenu prístroja. Káva takmer na každý deň v roku úplne zdarma.

Alebo za TOP model DIAMANT PROFESIONAL zaplatíte pri nákupe 300 kapsulí iba 80€, pričom cenníková cena je 249€. Ušetríte tak až 170€. Celkovo zaplatíte za prístroj spolu s 300 kapsulami iba 179€, čo je menej, ako cenníková cena samotného kávovaru.