Kategórie

EXKLUZÍVNA PONUKA

Kávovar už za cenu

pre každého

Vyplňte Váš e-mail a my Vám garantujeme cenu iba symbolické 1€ za kávovar OLICAFE

Zakúpením kávovaru OLICAFE automaticky získavate aj OLIKARTU s kreditom 60€ na nákup kávy a nápojov.

Na Vami zadaný e-mail Vám pošleme jedinečnú ponuku na nákup kávovaru OLICAFE iba za 1€

27.7.2017
Doporučujem všetkým, bohatý výber kávy rýchle dodanie a servis

Jaroslav, Bratislava
21.12.2016
Vyzeralo to tu ako platená inzercia od firmy Olicafe ale po dnešku som zistil, že to nie je pravda. Ste v okolí Nitry? Chcete ich kavovqr/kávu? Zavolajte im pozvú vás, všetko predvedú vysvetlia a káva je ozaj káva, aj so zapchatym nosom som ju cítil. Som rád, že som kúpil z Olicafe a nie iný kapsulovy "kavovar"
Peter, Nitra
17.12.2016
Kto nevyskusa, neuveri. Fakt velmi odporucam. Dlho som sa rozhodoval aky kavovar kupim domov, OliCafe 5*
Michal, Liptovský Mikuláš
3.3.2016
Konečne pijem kvalitnú a poctivú kávu bez dlhej prípravy a s veľkým výberom rôznych chutí. Výber káv je skutočne veľký a každý si nájde svoj ideálny pomer Arabiky a Robusty.
Miroslav, Holíč
24. 11. 2015
Aj u nás veľká spokojnosť aj káva a prístup na 5 hviezdiciek 

Anna, Hnúšťa
14. 11. 2014
Kávovar typ 301A-bordový vlasníme od 6/2014, sme spokojný s jednoduchou obsluhou,rýchlosťou prípravy.Objednanie ako aj doručenie nových kapsulí bez problémov. Káva vo velmi dobrej kvalite chutná, chválená všetkými členmi rodiny, aj návštevami. spokojnosť.

Milan Gergel , Gbely 

 

14. 11. 2014
Kávovar som si zakúpil v akcii na jarných Výstavných trhoch v Nitre spolu s troma balíkmi kapsulí. Odvtedy som s ním nemal problémy, má jednoduchú obsluhu a údržbu, ale hlavne robí výborné talianske pressko. Som s ním spokojný. Druhý raz by som už asi nekúpil mix čajov a iných nápojov (tretia akciová krabica). Predsa len kakao, čokoláda a čaj je najlepší v originále.
Jozef Štefko, Tŕnie

 

 

 23. 10. 2014
V podstate som spokojný až na jednu maličkosť a to že pri odstraňovaní použitej kapsule do zásobníka dosť ťažko táto kapsula odpadá z napichovacích tŕňov.

Jozef Lukačovič, Piešťany

23.10.2014
S kávovarom som spokojná, je malý, vkusný a s moderným dizajnom. Nezmenila by som na ňom nič, lebo mi vyhovuje.
Fraňová Matilda, Bánovce nad Bebravou

21.10.2014
Kávovar je super a káva nemá chybu! 
Lívia Žigová, Váhovce

21.10.2014
Kávovar sme používali asi 2 mesiace. Vždy fungoval bez problémov. Kávy Arabico a Crema Bar sú chutné, robia hustú stabilnú cremu. Kolektiv Olicafe je tiež vždy nápomocný a ústretový či už sa to týka vybavenia objednávok alebo odpovedi na dotazy. Žiaľ, trochu ma sklamalo navýšenie ceny "mixu" kapsúl z 33€ na 36€.

Inak by som kávovar odporúčala do malých firiem alebo domácností pre tých, čo majú radi kvalitné espresso, ale mlieť vlastnú kávu a pripravovať ju v pákovom stroji si sami netrufnú.
Lucia Olvecká, Bratislava 

21. 10. 2014
Zdravím.
Som spokojný s Vaším výrobkom, nemám zatial žiadne negatívne postrehy.Privítal by som širší výber produktov a hlavne, aby sa dalo do 100 ks. balenia namiešať 4-druhy produktov.Zvýšil by to aj Vám odbyt, nakoľko by som mohol aj ja ponúknuť návštevníkom možnosť z viacerých druhov. Takto mám doma jedu veľkú škatuľu, ale na výber len dva druhy... 
Juraj Vraštiak, Moldava nad Bodvou

21.10.2014
Zatiaľ všetko OK. Dodávka kapsulí  rýchlo, bez problémov. Kávovar ok. 

Matej Szabo, Dunajská Streda

21. 10. 2014
Dobry den, vlastnim kavovar OLICAFE 301A uz 10 mesiacov a s produktom som velmi spokojny. Kavovar je stale funkcny - s pravidelnym odvapnovanim (kazdych 100-150 kav). Je relativne tichy a aj udrzba je jednoducha. Bolo na nom pripravenych uz viac ako 600 kav.
Co sa tyka kavovych kapsul, najcastejsie objednavame 100% arabicu. Kava je chutna, pripravujeme ju ako kapucino/latte. Dalej je dobra aj bezkofeinova kava a jacmenna kava. Skusili sme aj rozne  napoje ako Čokoláda - dost slaba a vodova chut,Guaraná nápoj, Ženšenová káva - trochu nam vadi, ze su napoje sladene a chut sa vyrazne straca s vacsim objemom vody.
Michal Šabík, Nitra

21.10.2014
Dobrý deň, som spokojný s kávovarom aj so servisnými službami. Ponuka káv je na veľmi dobrej úrovni. Kávy všetkým zamestnancom chutia.

Karol Müller, Bratislava

19. 10. 2014
So servisom som spokojná, výmena mix balení, ktorú som omylom objednala mi bola vymenená za kvalitnú kávu.
Taktiež po telefone mi bolo vysvetlené, ako kávovar resetovať .

Jana Ševcová, Pažiť 


19. 10. 2014
Vas kavovar som si zakupila  a som s nim velmi spokojna pre jeho jednoduchu obsluhu.

Zaroven mi Vasa kapsulova kava chuti a velmi chuti aj mojim priatelom. Pouzivam ju denne a som s nou velmi spokojna Vasa zakaznicka Emilia Adamíková, Nitra

19. 10. 2014
Som majiteľom manuálneho kávovaru Olicafe model ZO202 na kapsuly.  Myslel som,že dobrú kávu robia iba kávovary,ktoré vám čerstvo pomelú kávu a a tá prejde horúcou vodou  (niečo také   používame v práci,melieme Lavazzu). Aj recenzie a rôzni odborníci na kávu to tvrdia.Poznáte to: kvalitná káva,dobý  kávovar, keramická šáločka atď... Vraj to je to naj...  Vyskúšal som a napil som sa kávičky z Olicafe prístroja:" Chcem ho domov" bola moja  reakcia. Bola to rozmerovo síce  len "kávička",ale dobrého nebýva veľa...A tak si ju robím teraz  každé ráno. Osobne nekazím chuť dobrej kávičky cukrom či mliekom, chcem pravú kávu a  tento malý prístroj Olicafe ju takú urobí z kapsulí. A navyše má i iné výhody, ktoré sa páčili mne i mojej rodine - je malý, nezaberie veľa miesta v kuchyni, má pekný dizajn. 

Kávička z neho nateraz u mňa zatlačila do úzadia  aj kvalitný kávovar v práci,lebo ranná káva doma z Olicafe ma naštartuje na celý deň a nepotrebujem už žiaden "doping" v práci!    
Emil Benyak, Jasová

19. 10. 2014
S Vašimi službami som veľmi spokojný a s kávovarom Olicafe tiež . Prekvapil ma záujem o zákazníka s čím sa človek nestretáva často.  

Tomáš Buda, Levice

19. 10. 2014
Pomerne jednoduchá obsluha, rýchla príprava kávy. Bolo potrebné rozšíriť ponuku dostupných káv a nápojov.

Pekný deň    
Ľubomír Sitár, Nitra

19.11. 2015
Ku OliCafe som sa dostal cez reklamu na socialnej sieti a popravde ma zaujala hlavne dotovaná cena prístroja za 1€. Reku, pozrel som si zopár propagačných videí a rozhodol som sa kávu od OliCafe vyskúšať. Doteraz som mal dosť negatívne skúsenosti s kapsulovými kávovarmi, z ktorých mi espresso veľmi nechutilo. Neviem, či to bolo kvalitou kávy, alebo nízkym tlakom (3,3 bar). No v každom prípade, po otestovaní kávy od OliCafe som bol tak nadšený, že som sa rozhodol kúpiť si ďalší kávovar (aj do kancelárie).
Ladislav Prvák, Bratislava